Młodzi Sępiacy zaprezentowali się podczas obchodów 105-lecia klubu

Marcin Sągol
Młodzi Sępiacy zaprezentowali się podczas obchodów 105-lecia klubu
Przed jubileuszowym meczem oldbojów Sępa Żelechów i Wilgi Garwolin na murawie zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy i zawodniczki naszego klubu. W wydarzeniu udział wzięły drużyny z roczników 2019-20, 2017-18, 2015-16 oraz 2013-14, które z dumą reprezentowały barwy Sępa podczas obchodów 105-lecia klubu.

Młodzi piłkarze i piłkarki poprzedzili spotkanie oldbojów pokazowym treningiem, prezentując swoje umiejętności przed zgromadzonymi kibicami. Po jego zakończeniu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody, będące podsumowaniem udanej rundy wiosennej sezonu 2025/26.

Następnie młodzież z naszego klubu wspólnie dopingowała naszą drużynę podczas meczu oldbojów. Całe wydarzenie było również okazją do podsumowania minionego sezonu oraz podziękowania zawodnikom, zawodniczkom, trenerom i rodzicom za zaangażowanie w życie klubu.

Wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom życzymy wielu sukcesów, sportowego rozwoju oraz niegasnącej radości z gry w piłkę nożną w nadchodzącym sezonie.

Zdjęcia dzięki uprzejmości: Gmina Żelechów