Młodzi Sępiacy zaprezentowali się podczas obchodów 105-lecia klubu

Młodzi piłkarze i piłkarki poprzedzili spotkanie oldbojów pokazowym treningiem, prezentując swoje umiejętności przed zgromadzonymi kibicami. Po jego zakończeniu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody, będące podsumowaniem udanej rundy wiosennej sezonu 2025/26.
Następnie młodzież z naszego klubu wspólnie dopingowała naszą drużynę podczas meczu oldbojów. Całe wydarzenie było również okazją do podsumowania minionego sezonu oraz podziękowania zawodnikom, zawodniczkom, trenerom i rodzicom za zaangażowanie w życie klubu.
Wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom życzymy wielu sukcesów, sportowego rozwoju oraz niegasnącej radości z gry w piłkę nożną w nadchodzącym sezonie.
Zdjęcia dzięki uprzejmości: Gmina Żelechów
