Oldboje Sępa wygrywają 4:3 z Wilgą Garwolin w jubileuszowym meczu na 105-lecie klubu

Na murawie nie zabrakło sportowych emocji. Kibice obejrzeli aż siedem bramek, a ostatecznie lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 4:3. Do przerwy Sęp prowadził 2:1. Dwa gole dla naszej drużyny zdobył Przemysław Rodak, a po jednym trafieniu dołożyli Rafał Gajownik i Mariusz Rodak. Dla Wilgi Garwolin bramki zdobywali Łukasz Piesio oraz Piotr Brych.
sobota, 20 czerwca 2026, 15:00Żelechów
4:3
( 2 : 1 )
Rodak PrzemysławRodak P. 14'
Rodak PrzemysławRodak P. 24'
Gajownik RafałGajownik R. 35'
Rodak MariuszRodak M. 50'
gole
28' Piesio ŁukaszPiesio Ł.
40' Piesio ŁukaszPiesio Ł.
63' Brych PiotrBrych P.
Towarzyski
Po zakończeniu spotkania był czas na wspólne zdjęcie, rozmowy oraz podziękowania za sportową rywalizację. Mecz przebiegał w przyjaznej atmosferze i był jednym z elementów jubileuszowych obchodów 105-lecia naszego klubu, przypominając o osobach, którzy przez lata tworzyli historię Sępa Żelechów.
Zdjęcia własne oraz dzięki uprzejmości Gmina Żelechów
Sęp Żelechów Oldboys
- Beczek Łukasz
- Bieńko Mariusz
- Błaszczyk Mateusz
- Deres Sebastian
- Frankowski Grzegorz
- Gajownik Rafał ⚽
- Gruszień Szymon
- Jaśkiewicz Marcin
- Jończyk Piotr
- Lewoszewski Henryk
- Matuszewski Karol
- Pożarowczyk Grzegorz
- Rodak Mariusz ⚽
- Rodak Przemysław ⚽⚽
- Sągol Marcin
- Zawadzki Rafał
Wilga Garwolin Oldboys
- Anczarski Paweł
- Brych Piotr ⚽
- Brych Kamil
- Bryłka Rafał
- Jakubaszek Cezary
- Kasprzak Dariusz
- Krawczyk Marek
- Majsterek Wojciech
- Piesio Łukasz ⚽ ⚽
- Szczęśniak Bartłomiej
- Szymański Piotr
- Wągrodzki Cezary
- Winiarek Piotr
- Tracz Jacek
